wellness federatie schoonheidsschool

SINAV BAŞARI GARANTİSİ

Uzaktan Egitim Merkezi, işletmeler, hükümet ve farklı sınav komiteleri ile olan ulusal ve uluslararası bağlantıları sayesinde sizi bir sonraki mesleğinize götürecek kaliteli bir kurs içeriği ve makul bir sınav hazırlıyor. Kişisel eğitmeniniz eğitiminiz süresince size bir yıl süreyle rehberlik edecek ve sizi sınavınız için hazırlayacaktır. 

Her dersin sonunda bir sınava girersiniz. Sınavınızı geçmeniz halinde, diplomanızı evinize posta yoluyla gönderiyoruz. İlk denemenizde başarısız mı oldunuz? Kişisel eğitim danışmanınız ile sınavınızı ücretsiz olarak tekrar planlayabilirsiniz. Eksiklerinizi tamamlayarak sınavınızı istediğiniz kadar alabilirsiniz.  Sınava girmek zorunlu değildir. Sadece dersleri takip ederek bir katılım belgesi almanız da mümkün.

SINAVA GİRME = ÜCRETE DAHİL

Online Eğitim'de sınav her zaman kayıt ücretine dahildir. Hemen başarılı olamıyorsanız, yeniden başvurabilirsiniz. Bu ekstra hizmet için ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. İlgili derste belirtilen miktardan daha fazla bir ücret ödemeyeceksiniz. Sınava tekrar tekrar girme ücretsizdir!

YÜKSEK SINAV GEÇME ŞANSI

Uzaktan Egitim MerkeziBelçika'da en yüksek başarı oranına sahip eğitim kurumlarından biridir. Sınırsız sınava girebileceğiniz için sınav geçme ve diploma alma şansınız yüksektir. Dilerseniz sınava hazır olup olmadığınızı değerlendirebilmeniz için de sınavlara girebilirsiniz. Okulumuzdaki öğrencilerin çoğu ilk seferini geçmektedir ve hemen hemen herkes diplomasını ilk kez ya da ikinci bir yeniden deneme sonrasında almaktadır.

Çok basit: Bütün derslere katılın ve sınav için iyi hazırlanın, başarılı olun ve geçtikten sonra, diplomanızı postayla hızlı bir şekilde gönderelim!

Profesyoneller için Onaylı Diplomalar

Bir diplomanın değeri veya tanınması, eğitimden eğitime, ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Başlangıçta, ilgilendiğiniz kursun hangi ülkede hangi meslek grubuna ait olduğunu bilmeniz önerilir.

Herhangi bir ön koşul ya da diploma gerektirmeyen meslek grupları (Araba alım-satım uzmanlığı, güzellik uzmanlığı, büro yönetimi, çocuk koçluğu…vb.) için ilgili kursu takip ederek, okulumuzda yapılan sınavı geçmeniz yeterlidir. Sınavı geçmeniz durumunda size bir başarı diploması takdim edilir. Bu diploma ile özgeçmişinizi kuvvetlendirebilir, yeni bir mesleğe adım atabilirsiniz. Belçika’da kendi işletmenizi mi kurmak istiyor musunuz? O halde yalnızca bedrijfsbeheer sertifikasına ihtiyacınız var. Okulumuz Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika’daki resmi dillerde hazırlanan sınavı geçmenizde sizi en iyi şekilde hazırlar.

Belçika hükümeti bazı mesleklere erişimi düzenlemektedir. Özellikle inşaat sektöründeki (tesisatçılık, sıvacılık) bir takım meslekler düzenlenmiş meslekler kategorisindedir. Bu durumda, Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika yerel dillerinden birinde düzenlenen bir sınavı geçmek için özel olarak hazırlanmış bir kursu takip edersiniz. Kurslarımız, Avrupa'dakifarklı otoritelerin akredite edilmiş sınavları için sizi mükemmel bir şekilde hazırlıyor, bu nedenle başarı şansınız yüksek.

1 Ocak 2018'den beri Belçika'da pek çok sektörde (inşaat sektörü hariç) düzenlenmiş meslekler için Bedrijfsbeheer sertifikasına ihtiyacınız olmayacak. Diplomanız olmadan kendi işinizi başlatabileceksiniz.

Ancak mesleki bilgileriniz göstermek adına diplomanızı almanız önerilir. Girişimciler ve iş dünyası tarafından tanınan okulumuza gelerek, başarılı bir girişimciliğin kapılarını açacak sertifikanızı alabilirsiniz.

Yeterliliğinizi  mi kanıtlamak mı istiyorsunuz, o zaman bir diploma alın!

 

 opleidingscheques schoonheidsschool