Profesyonel Eğitmen Kadrosu

GİRİŞİMCİ EĞİTMEN KADROSU

Biz gerçek bir girişimci okuluyuz. Eğitim kadromuz alanında uzun süreli deneyime sahip girişimcilerden oluşmaktadır. Bu nedenle gerçek saha deneyimine dayalı bir mesleki eğitim alabilirsiniz. Buna ek olarak, kendi işletmenizi kurmaya yönelik ek eğitimler de alabilirsiniz. Örneğin müsterilere nasıl ulaşabileceğiniz, ya da nasıl fatura kesebileceğiniz gib. Bu da okulumuzu Avrupa’da eşsiz kılıyor!

GÜNCEL DERS MATERYALİ

Eğitmenlerimiz ders materyallerini sürekli olarak güncellemektedir. Ders materyali, ihtiyaç duyduğunuzda güncellemeleri ve değişiklikleri sizle kolayca paylaşabilmemiz için sayfaları eklenip çıkarılabilen bir şekilde tasarlanmıştır. Ders materyaline elektronik ortamda erişiyorsanız size PDF formatında güncellenmiş bir sürüm göndeririz. Sınav şartlarında değişiklikler olursa, sizi derhal bilgilendiririz. Sınavı geçmek ve kariyerinize başlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm becerileri kazandıracak, en güncel materyalleri aldığınızdan emin olabilirsiniz.

MESLEKİ GELİŞİM

Eğitmenlerimiz görevlerini Avrupa standartlarında sürdürmek ve korumak için hem eğitim becerilerini hem de alan bilgilerini güncellemektedirler. Bu anlamda gerçek uzmanlar tarafından rehberlik aldığınızdan emin olabilirsiniz!

SÜREKLİ DENETİM

Kurslarımız, eğitmenlerimiz ve didaktik materyallerin kalitesi düzenli olarak kontrol edilmektedir. Bu sayede kurslarımızın ve eğitmenlerimizin kalitesini devam ettiriyoruz. Eğitmenlerimiz, öğrencilerini öğrenim deneyimleri boyunca kişisel ve mesleki olarak yönlendirmekten memnunluk duyacaktır.

HIZLI GERİ DÖNÜŞ

Dersler ve eğitmenler hakkındaki görüşleriniz bizim için önemlidir. Öğrencileri farklı eğitmenlere yönlendirirken tüm bu yorumları dikkate alıyoruz. Ders materyallerinizi aldığınızda,(anonim olarak) doldurup, kurs koordinatörüne geri gönderebileceğiniz bir geri bildirim formu bulacaksınız. Dilerseniz bu formu elektronik olarak da doldurabilirsiniz. Kurs koordinatörü bu değerlendirme formlarını kişisel olarak eğitmenlerle tartışacak, gerektiğinde kayıtları tutacak veya sizinle takibini yapacaktır.

Share This Article If You Liked It :)