Course

WORD

Microsoft Word uygulaması belki de en sık kullandığımız ofis programıdır. Boş bir sayfayı kelime, tablo ve şekillerle oldurabileceğimiz sayısız seçenek sunar.

Günlük ya da kurumsal hayatta ihtiyacınız olan tüm yazışmaları, dilekçe örnekleri, makale, Cv örnekleri, sütunlu yazılar hazırlamanızı sağlasa da gelişmiş diğer özellikleri sayesinde bu kullanım amacı dışında tablolar yapmak, şekiller çizmek ve bu şekilleri kullanarak etiket, kartvizit, broşür örneklerinin de yapıma imkanı da sunar. Kısacası bu programı kullanarak günlük hayatta kullanılan tüm yazışmaları, dergi, broşür vb. görsel belgeleri hazırlayabilirsiniz. Bu kursta tüm konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumundan Türkçe destekli olarak sunulmaktadır. 

PRACTICAL INFO

Ev kursları

Duration: 3-6 ay

Diploma

159.00 euro


Training brochure
Trial lesson
Registering

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

LESSONS

Evden internete bağlanarak katılacağınız bu eğitim için kendi çalışma programınızı ve ritminizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kursunuzun dijital versiyonuna bir kursa kayıt olduğunuz anda öğrenci platformundan ulaşabilirsiniz. Kursunuzun basılı materyali en kısa sürede adresinize postalanır. Bununla birlikte bu eğitim size bir yıl kişisel uzman öğretmen rehberliği sunmaktadır. Online öğrenci platformu üzerinden öğretmeninizle iletişim kurabilir, yine tüm diğer ek bilgileri ve alıştırmaları bu platformunda bulabilirsiniz.

Internship

Word eğitim bilgilerinizi pratiğe dökmek ister misiniz? O zaman kesinlikle staj yapın! Böylece CV’nizde avantaj kazandıracak bir iş deneyimi kazanırsınız! Buna ek olarak, profesyonel ağınızı da genişletebilirsiniz!Staj yapacağınız süreyi ve organizasyonu kendiniz seçebilirsiniz. Böylece kendiniz için en ideal stajı bulabilirsiniz. Maksimum 300 saatlik bir staj yapma hakkınız vardır. Stajınızı onaylatmak için eğitim danışmanlarımızla bir sözleşme yapabilirsiniz. Daha sonra bu sözleşmeyi staj sağlayan organizasyonla birlikte tamamlayıp, bize geri gönderin. Böylece stajınıza hemen başlayabilirsiniz. Bu şekilde gelecekteki kariyeriniz için yer ayırabilirsiniz!

Necessities

Bu kurs için herhangi bir ek materyale ihtiyacınız yoktur. Word eğitimine kaydolduğunuz anda, ders kitabınıza kısa sürede ulaşabilecek, eğitimcinizden mesleki rehberlik alabileceğiniz öğrenci platformuna hızla erişebileceksiniz. Bu sayede Word eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Tuition

Word eğitimine 159.00 € ödeyerek kayıt olabilirsiniz. Resimli ve örneklendirilmiş ders materyali, öğrenci platformuna erişim ve bir yıl süreyle kişisel uzman öğretmen rehberliği kayıt ücrete dahildir!

PROGRAM

 • Yazı yazma teknikleri ve biçimlendirmeler
 • Sayfa düzeni oluşturmak
 • Metin işlemleri
 • Biçimlendirme
 • Dilekçe örnekleri
 • Resim eklemek
 • Nesnelerle çalışma yapmak
 • Cv oluşturmak
 • Satır/Sütun/Hücre
 • Sütunlu yazı çalışmaları
 • Grafik oluşturmak
 • Çizim araçları
 • Tablo oluşturmak
 • Yazdırma
FREE
Trial lesson

SKILLS

 • Günlük hayattaki ve ofislerdeki işlerimizde çalışma kolaylığı sağlama
 • Dilekçe, makale, kartvizit, CV, broşür hazırlama
 • Bilgisayarı daha seri ve daha hızlı kullanabilme

CAREER OPPORTUNITIES

 • Word ofis programı kişilerin bireysel gelişimlerine katkıda bulunmakta ve alanlarında istihdam edilebilirliklerini artırmaktadır.
 • Word ofis programı ile kişisel dilekçe, broşür ve yazılarınızı hazırlayabilirsiniz.
 • Büro yönetimi ya da sekreterlik gibi mesleğiniz varsa Word en sık kullandığınız program olacaktır.

EXAMS AND DIPLOMA

Online Eğitim’de sınava girmek için birkaç seçeneğiniz var. Belçika veya Hollanda'daki ofislerimizden birine gelebilir ve Word sınavınıza burada girebilirsiniz. Yurtdışında yaşıyorsanız, çevrimiçi bir sınav için randevu alabilirsiniz. Sınav teorik ve pratik olarak iki bölümden oluşmaktadır. Sınavı geçmek için % 60 puan alma şartı vardır.

Exclusive participation in the course Beauty

At De Schoonheidsschool we find it very important to help you give your career a real boost. That is why you get completely free access to the unique Wellness Marketing course after obtaining your diploma. During this indispensable series of lessons, successful entrepreneurs from the world of beauty, wellness and fashion will tell you all the secrets to reach the top in this challenging sector!

DISCOVER THIS
Course

Frequently Asked Questions

Word Kursu için gerekli ön bilgiler nelerdir?
Word kursu için temel bilgisayar bilgisine sahip olmak yeterlidir.
Kurs yeni başlayanlar için anlaşılabilir mi?
Evet anlaşılabilir. Öğretmenin kişisel yaklaşımı, detaylı anlatımı ve paylaştığı ekran görüntüleri sayesinde, sıfırdan başlayıp kısa sürede uzmanlaşmanız mümkün olacak.
Hemen başlayabilir miyim?
Elbette. İstediğiniz zaman kursa başlayabilirsiniz. Online eğitim verdiğimiz için, internete ulaşabildiğiniz her yerden, istediğiniz zaman eğitime devam edebilirsiniz.
Kurslara nasıl kayıt olabilirim?
Kurslara bir iki adımda kolayca kaydolabilirsiniz. İlk adım olarak, online başvuru formunu doldurun. Bu işlem sonrasında ödemenizi nasıl tamamlamanız gerektiğiyle ilgili bizden otomatik bir e-posta alacaksınız. Ödeme işleminiz (genellikle sonraki üç iş günü) okulumuz tarafından onaylandıktan sonra, bir onay mektubu belirttiğiniz adrese gönderilir. Ayrıca temsilciliklerimizden birine uğrayarak her zaman yüz yüze kayıt yaptırabilirsiniz. Bu şekilde kayıt yaptırmayı seçtiğinizde kayıt ücretini banka ya da kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Neden evden çalışmayı seçmeliyim?
Evden çalışmanın en büyük avantajı esnekliktir. Nerede ve ne zaman isterseniz ders çalışabilirsiniz. Eğitiminizin hangi ritimde kadar sürececeğine (programın başlamasından sonra 5 yıl içinde sınava girebilirsiniz) karar verebilir ve eğitiminizi bir işle ve / veya aile yaşamınızla kolayca birleştirebilirsiniz!
APPLY NOWContact

DENEYİMLİ VE KABUL GÖREN EĞİTİM KURUMU

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.
KAYIT OLUN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN