Course

WEB TASARIMI

İnternet erişiminin artması, ve internet sitelerinin müşterilerle ilk temas olarak varlığını kazanması firmaların web sitelerinin tasarım projelerini artırmıştır. Kurumların internette en iyi ve etkili şekilde var olmak istemeleri web tasarımcılarına olan talebi yükseltiyor. Bu eğitimimiz web tasarımı hakkında bilgi sahibi olmak, web tasarımcısı olarak kariyer yapmak ya da kişisel bir uğraş edinmek isteyen herkesi hedeflemektedir. Tüm konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumu tarafından Türkçe destekli olarak sunulmaktadır. 

Bu kurs, web tasarımı hakkında kesinlikle her şeyi sunuyor. HTML’in temel ilkelerinden adım adım metin ve şablon oluşturmaya, metin ve görüntü etiketlerinden link oluşturma, CSS koduna kadar her detayı öğrenip, müşterilerinizin isteklerini yaratıcı ve dinamik tasarımlara dönüştüreceksiniz. Kursun sonunda serbest olarak ya da herhangi bir şirkette web tasarımcısı olarak kariyerinize başlayabilirsiniz.

PRACTICAL INFO

Ev kursları

Duration: 3-6 ay

Diploma

239.00 euro


Training brochure
Trial lesson
Registering

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

LESSONS

Evden internete bağlanarak katılacağınız bu eğitim için kendi çalışma programınızı ve ritminizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kursunuzun dijital versiyonuna bir kursa kayıt olduğunuz anda öğrenci platformundan ulaşabilirsiniz. Kursunuzun basılı materyali en kısa sürede adresinize postalanır. Bununla birlikte bu eğitim size bir yıl kişisel uzman öğretmen rehberliği sunmaktadır. Online öğrenci platformu üzerinden öğretmeninizle iletişim kurabilir, yine tüm diğer ek bilgileri ve alıştırmaları bu platformunda bulabilirsiniz.

Internship

Web Tasarımı eğitim bilgilerinizi pratiğe dökmek ister misiniz? O zaman kesinlikle staj yapın! Böylece CV’nizde avantaj kazandıracak bir iş deneyimi kazanırsınız! Buna ek olarak, profesyonel ağınızı da genişletebilirsiniz!Staj yapacağınız süreyi ve organizasyonu kendiniz seçebilirsiniz. Böylece kendiniz için en ideal stajı bulabilirsiniz. Maksimum 300 saatlik bir staj yapma hakkınız vardır. Stajınızı onaylatmak için eğitim danışmanlarımızla bir sözleşme yapabilirsiniz. Daha sonra bu sözleşmeyi staj sağlayan organizasyonla birlikte tamamlayıp, bize geri gönderin. Böylece stajınıza hemen başlayabilirsiniz. Bu şekilde gelecekteki kariyeriniz için yer ayırabilirsiniz!

Necessities

Bu kurs için herhangi bir ek materyale ihtiyacınız yoktur.Web Tasarımı eğitimine kaydolduğunuz anda, ders kitabınıza kısa sürede ulaşabilecek, eğitimcinizden mesleki rehberlik alabileceğiniz öğrenci platformuna hızla erişebileceksiniz. Bu sayede Web Tasarımı eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Tuition

Web Tasarımı eğitimine 239.00 € ödeyerek kayıt olabilirsiniz. Resimli ve örneklendirilmiş ders materyali, öğrenci platformuna erişim ve bir yıl süreyle kişisel uzman öğretmen rehberliği kayıt ücrete dahildir!

PROGRAM

 • Web tasarımında temel bilgiler
 • Web sitesi oluşturma planı
 • İnternet, web, tasarım kavramları
 • Tarayıcılar, domain adı, hosting, ftp, güncelleme
 • Web standartları
 • Ön tasarım aşaması
 • Ara yüz tasarımı
 • HTML’in temel ilkeleri
 • Stil şablonları (CSS)
 • Meta tag
 • Türkçe karakter desteği
 • Tablo kullanımı
 • Site içerik geliştirme, test etme
 • Yayınlama
FREE
Trial lesson

SKILLS

 • Sıfırdan bir web sitesi nasıl yapılır
 • HTML, CSS ve JavaScript temelleri
 • Uygun hosting ve domain seçimi
 • Web sitesi yönetimi ve yayını

CAREER OPPORTUNITIES

 • Bağımsız web tasarımcısı olarak serbest iş alabilirsiniz
 • Şirketlerin web tasarım, e-learning ve e-ticaret bölümlerinde,
 • Reklam ajansları, web-tasarım şirketlerinde çalışabilirsiniz
 • Kendi profesyonel websitenizi kurabilir ve yönetebilirsiniz!

EXAMS AND DIPLOMA

Online Eğitim’de sınava girmek için birkaç seçeneğiniz var. Belçika veya Hollanda'daki ofislerimizden birine gelebilir ve Web Tasarımı sınavınıza burada girebilirsiniz. Yurtdışında yaşıyorsanız, çevrimiçi bir sınav için randevu alabilirsiniz. Sınav teorik ve pratik olarak iki bölümden oluşmaktadır. Sınavı geçmek için % 60 puan alma şartı vardır.

Exclusive participation in the course Beauty

At De Schoonheidsschool we find it very important to help you give your career a real boost. That is why you get completely free access to the unique Wellness Marketing course after obtaining your diploma. During this indispensable series of lessons, successful entrepreneurs from the world of beauty, wellness and fashion will tell you all the secrets to reach the top in this challenging sector!

DISCOVER THIS
Course

Frequently Asked Questions

Web Tasarım Kursu için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?
Web Tasarım kursu için temel bilgisayar bilgisine sahip olmak yeterlidir.
Kurs yeni başlayanlar için anlaşılabilir mi?
Evet anlaşılabilir. Öğretmenin kişisel yaklaşımı, detaylı anlatımı ve paylaştığı ekran görüntüleri sayesinde, web tasarımına sıfırdan başlayıp kısa sürede uzmanlaşmanız mümkün olacak.
Hemen başlayabilir miyim?
Elbette. İstediğiniz zaman kursa başlayabilirsiniz. Geleneksel bir okula bağlı olmadığımız ve online eğitim verdiğimiz için, internete ulaşabildiğiniz her yerden, istediği zaman eğitimine girebilir, kaldığınız yerden eğitimine devam edebilirsiniz.
Kurslara nasıl kayıt olabilirim?
Kurslara bir iki adımda kolayca kaydolabilirsiniz. İlk adım olarak, online başvuru formunu doldurun. Bu işlem sonrasında ödemenizi nasıl tamamlamanız gerektiğiyle ilgili bizden otomatik bir e-posta alacaksınız. Ödeme işleminiz (genellikle sonraki üç iş günü) okulumuz tarafından onaylandıktan sonra, bir onay mektubu belirttiğiniz adrese gönderilir. Ayrıca temsilciliklerimizden birine uğrayarak her zaman yüz yüze kayıt yaptırabilirsiniz. Bu şekilde kayıt yaptırmayı seçtiğinizde kayıt ücretini banka ya da kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Neden evden çalışmayı seçmeliyim?
Evden çalışmanın en büyük avantajı esnekliktir. Nerede ve ne zaman isterseniz ders çalışabilirsiniz. Eğitiminizin hangi ritimde kadar sürececeğine (programın başlamasından sonra 5 yıl içinde sınava girebilirsiniz) karar verebilir ve eğitiminizi bir işle ve / veya aile yaşamınızla kolayca birleştirebilirsiniz!
APPLY NOWContact

DENEYİMLİ VE KABUL GÖREN EĞİTİM KURUMU

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.
KAYIT OLUN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN