Course

PHOTOSHOP

Bu kurs size web tasarımcılığının ilk adımını sunuyor. Ancak Photoshop bilmek için web tasarımcılığını hedeflemenize gerek yok. Bu eğitim fotoğrafçılık, web ve masaüstü tasarımcılığı ile uğraşan herkes için bir başvuru kaynağı.

Kullanım kolaylığı ve zengin özellikleriyle tercih edilen Photohop ilk başta iyi öğrenilmesi gereken birçok teknik detaya sahiptir. Fotoğrafçılık unsurlarının başında gelen bu kurs, bir fotoğrafın üzerinde yapabileceğiniz tüm düzenlemeler için size yardımcı olur. Satürasyon, kontrast, ışık gibi görüntünün  tüm özellikleri ile oynayabilir, fotoğrafları montajlayabilir ya da üzerinde rötuş yapabilir, HDR ve panoromik resimler oluşturabilirsiniz. Son sürümlerde eklenenlerle birlikte Photoshop kullanarak etkili, görsel anlamda kaliteli web siteleri tasarlayabilirsiniz. Tüm konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumu tarafından Türkçe destekli olarak sunulmaktadır. Kursun sonunda serbest olarak ya da fotoğraf stüdyoları, reklam ajansları, web tasarım stüdyoları gibi pek çok sektörde çalışabilirsiniz.

PRACTICAL INFO

Ev kursları

Duration: 3-6 ay

Diploma

239.00 euro


Training brochure
Trial lesson
Registering

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

LESSONS

Evden internete bağlanarak katılacağınız bu eğitim için kendi çalışma programınızı ve ritminizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kursunuzun dijital versiyonuna bir kursa kayıt olduğunuz anda öğrenci platformundan ulaşabilirsiniz. Kursunuzun basılı materyali en kısa sürede adresinize postalanır. Bununla birlikte bu eğitim size bir yıl kişisel uzman öğretmen rehberliği sunmaktadır. Online öğrenci platformu üzerinden öğretmeninizle iletişim kurabilir, yine tüm diğer ek bilgileri ve alıştırmaları bu platformunda bulabilirsiniz.

Internship

Photoshop eğitim bilgilerinizi pratiğe dökmek ister misiniz? O zaman kesinlikle staj yapın! Böylece CV’nizde avantaj kazandıracak bir iş deneyimi kazanırsınız! Buna ek olarak, profesyonel ağınızı da genişletebilirsiniz!Staj yapacağınız süreyi ve organizasyonu kendiniz seçebilirsiniz. Böylece kendiniz için en ideal stajı bulabilirsiniz. Maksimum 300 saatlik bir staj yapma hakkınız vardır. Stajınızı onaylatmak için eğitim danışmanlarımızla bir sözleşme yapabilirsiniz. Daha sonra bu sözleşmeyi staj sağlayan organizasyonla birlikte tamamlayıp, bize geri gönderin. Böylece stajınıza hemen başlayabilirsiniz. Bu şekilde gelecekteki kariyeriniz için yer ayırabilirsiniz!

Necessities

Bu kurs için herhangi bir ek materyale ihtiyacınız yoktur.Photoshop eğitimine kaydolduğunuz anda, ders kitabınıza kısa sürede ulaşabilecek, eğitimcinizden mesleki rehberlik alabileceğiniz öğrenci platformuna hızla erişebileceksiniz. Bu sayede Photoshop eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Tuition

Photoshop eğitimine 239.00 € ödeyerek kayıt olabilirsiniz. Resimli ve örneklendirilmiş ders materyali, öğrenci platformuna erişim ve bir yıl süreyle kişisel uzman öğretmen rehberliği kayıt ücrete dahildir!

PROGRAM

 • Adobe Photoshop CS6
 • Photoshop’un temelleri
 • Arayüz
 • Tercihler (Preferences) ayarları
 • Klavye kısayolları
 • Tipografik tasarım
 • Adobe Bridge CC
 • Renk ayarları
 • Katman temelleri
 • RGB, CMYK, LAB
 • Edit Menüsü, History
 • Kırpma (crop), perspektif ve Warp
 • Fotoğrafları düzeltmek
 • Maskeler ve kanallar
FREE
Trial lesson

SKILLS

 • Photohop ile ilgili terorik ve uygulamalı açıklamalar
 • Fotoğrafları profesyonel olarak düzeltmek ve zenginleştirmek
 • Çözünürlük ve resim boyutuyla ilgili detayları öğrenmek

CAREER OPPORTUNITIES

 • Kendi fotoğraf çalışmalarınızı profesyonelce yürütebilir, serbest Photop uzmanı olarak çalışabilirsiniz.
 • Evinize yakın bir fotoğraf stüdyosunda işe başlayabilirsiniz.
 • Reklam ajansları, web-tasarım şirketlerinde, film sektöründe çalışabilirsiniz

EXAMS AND DIPLOMA

Online Eğitim’de sınava girmek için birkaç seçeneğiniz var. Belçika veya Hollanda'daki ofislerimizden birine gelebilir ve Photoshop sınavınıza burada girebilirsiniz. Yurtdışında yaşıyorsanız, çevrimiçi bir sınav için randevu alabilirsiniz. Sınav teorik ve pratik olarak iki bölümden oluşmaktadır. Sınavı geçmek için % 60 puan alma şartı vardır.

Exclusive participation in the course Beauty

At De Schoonheidsschool we find it very important to help you give your career a real boost. That is why you get completely free access to the unique Wellness Marketing course after obtaining your diploma. During this indispensable series of lessons, successful entrepreneurs from the world of beauty, wellness and fashion will tell you all the secrets to reach the top in this challenging sector!

DISCOVER THIS
Course

Frequently Asked Questions

Photoshop programı satın almalı mıyım?
Evet, Photoshop programına sahip olmalısınız.
Photoshop hakkında bir şey bilmek zorunda mıyım?
Hayır, bir ön bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur.
İstediğim zaman kursa başlayabilir miyim?
Elbette. İstediğiniz zaman kursa başlayabilirsiniz. Geleneksel bir okula bağlı olmadığımız ve online eğitim verdiğimiz için, internete ulaşabildiğiniz her yerden, istediğiniz zaman eğitime katılabilir, kaldığınız yerden eğitiminize devam edebilirsiniz.
Kursun süresi nedir?
Öğrencilerin çoğu bu ders materyalini altı ila dokuz ay içinde tamamlamaktadır. Bu tamamen sizin çalışma ritminize bağlıdır. Eğitim paketi seçmiş olduğunuz kursun süresini ve bir yıllık kişisel rehberliği kapsamaktadır.
Kurslara nasıl kayıt olabilirim?
Kurslara bir iki adımda kolayca kaydolabilirsiniz. İlk adım olarak, online başvuru formunu doldurun. Bu işlem sonrasında ödemenizi nasıl tamamlamanız gerektiğiyle ilgili bizden otomatik bir e-posta alacaksınız. Ödeme işleminiz (genellikle sonraki üç iş günü) okulumuz tarafından onaylandıktan sonra, bir onay mektubu belirttiğiniz adrese gönderilir. Ayrıca temsilciliklerimizden birine uğrayarak her zaman yüz yüze kayıt yaptırabilirsiniz. Bu şekilde kayıt yaptırmayı seçtiğinizde kayıt ücretini banka ya da kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
APPLY NOWContact

DENEYİMLİ VE KABUL GÖREN EĞİTİM KURUMU

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.
KAYIT OLUN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN