Course

INDESIGN

Profosyonel grafik tasarımcılarından web tasarımcılarına kadar geniş bir kitleyi hedefleyen Indesign yazılı malzeme hazırlama ve düzenleme alanında dünyanın bir numaralı yazılımını sunar.

Photoshop ve Illustrator programlarıyla uyumlu çalışan Indesign programı ile broşür ve flyer, kartvizit hazırlama, kurumsal kimlik oluşturma, dergi, gazete, e-newsletter tasarlamayı öğreneceksiniz. Yine oluşturduğunuz bu görselleri Photoshop ve Illustrator’e kusursuz bir biçimde aktarıp bu programlarda yaratıcı fikirlerinizi devam ettirebilirsiniz. Eğitim süresince temel  yazı işlemleri ve text wrap, dokümanınızı ayarlama, tipografiyle ve renklerle çalışma, baskı işlemleri ve baskıya hazırlık gibi konuları göreceksiniz. Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumu tarafından Türkçe destekli olarak sunulmaktadır.

PRACTICAL INFO

Ev kursları

Duration: 3-6 ay

Diploma

239.00 euro


Training brochure
Trial lesson
Registering

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

LESSONS

Evden internete bağlanarak katılacağınız bu eğitim için kendi çalışma programınızı ve ritminizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kursunuzun dijital versiyonuna bir kursa kayıt olduğunuz anda öğrenci platformundan ulaşabilirsiniz. Kursunuzun basılı materyali en kısa sürede adresinize postalanır. Bununla birlikte bu eğitim size bir yıl kişisel uzman öğretmen rehberliği sunmaktadır. Online öğrenci platformu üzerinden öğretmeninizle iletişim kurabilir, yine tüm diğer ek bilgileri ve alıştırmaları bu platformunda bulabilirsiniz.

Internship

Indesign eğitim bilgilerinizi pratiğe dökmek ister misiniz? O zaman kesinlikle staj yapın! Böylece CV’nizde avantaj kazandıracak bir iş deneyimi kazanırsınız! Buna ek olarak, profesyonel ağınızı da genişletebilirsiniz!Staj yapacağınız süreyi ve organizasyonu kendiniz seçebilirsiniz. Böylece kendiniz için en ideal stajı bulabilirsiniz. Maksimum 300 saatlik bir staj yapma hakkınız vardır. Stajınızı onaylatmak için eğitim danışmanlarımızla bir sözleşme yapabilirsiniz. Daha sonra bu sözleşmeyi staj sağlayan organizasyonla birlikte tamamlayıp, bize geri gönderin. Böylece stajınıza hemen başlayabilirsiniz. Bu şekilde gelecekteki kariyeriniz için yer ayırabilirsiniz!

Necessities

Bu kurs için herhangi bir ek materyale ihtiyacınız yoktur. Indesign eğitimine kaydolduğunuz anda, ders kitabınıza kısa sürede ulaşabilecek, eğitimcinizden mesleki rehberlik alabileceğiniz öğrenci platformuna hızla erişebileceksiniz. Bu sayede Indesign eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Tuition

Indesign eğitimine 239.00 € ödeyerek kayıt olabilirsiniz. Resimli ve örneklendirilmiş ders materyali, öğrenci platformuna erişim ve bir yıl süreyle kişisel uzman öğretmen rehberliği kayıt ücrete dahildir!

PROGRAM

 • Yeni doküman oluşturma
 • Araçların kullanımı
 • Temel yazı işlemleri
 • Text wrap
 • Dokümanınızı ayarlama
 • Çerçevelerle çalışma
 • Pencil aracıyla çalışma
 • Şablonlarla çalışma
 • Ek kütüphaneleri tanıma
 • Brush tipleri
 • Pen aracı
 • Tipografiyle çalışma
 • Renklerle çalışma
 • Baskı işlemleri ve baskıya hazırlık
FREE
Trial lesson

SKILLS

 • Adobe ile çalışma
 • Baskıya yönelik profesyonel sayfa düzenleme araçları
 • Tipografiyle çalışma

CAREER OPPORTUNITIES

 • Bağımsız olarak bire tasarımcı olarak işler sunabilir,
 • Reklam ajansları, matbaa ve tekstil gibi sektörlerde,
 • Yayınevi, gazete ve dergilerde çalışabilirsiniz.

EXAMS AND DIPLOMA

Online Eğitim’de sınava girmek için birkaç seçeneğiniz var. Belçika veya Hollanda'daki ofislerimizden birine gelebilir ve Indesign sınavınıza burada girebilirsiniz. Yurtdışında yaşıyorsanız, çevrimiçi bir sınav için randevu alabilirsiniz. Sınav teorik ve pratik olarak iki bölümden oluşmaktadır. Sınavı geçmek için % 60 puan alma şartı vardır.

Exclusive participation in the course Beauty

At De Schoonheidsschool we find it very important to help you give your career a real boost. That is why you get completely free access to the unique Wellness Marketing course after obtaining your diploma. During this indispensable series of lessons, successful entrepreneurs from the world of beauty, wellness and fashion will tell you all the secrets to reach the top in this challenging sector!

DISCOVER THIS
Course

Frequently Asked Questions

Hemen başlayabilir miyim?
Elbette. İstediğiniz zaman kursa başlayabilirsiniz. Online eğitim verdiğimiz için, internete ulaşabildiğiniz her yerden, istediğiniz zaman eğitime devam edebilirsiniz.
Kursa başlamak için Indesign programını satın almalı mıyım?
Evet programı satın almalısınız.
Beni ne tür bir sınav bekliyor?
Ders sonunda bir yazılı bir sınav yok. Bütün bilgilerinizi kullanabileceğiniz bir proje verilecektir.
Bilgisayarım çok yavaş, programı bilgisayarımda kullanabilir miyim?
Indesign programını yüklemek için hızlı işlemcili bir bilgisayara sahip olmanız önerilir. Başlamadan önce bilgisayarınızın performansını kontrol edebilirsiniz.
Kurslara nasıl kayıt olabilirim?
Kurslara bir iki adımda kolayca kaydolabilirsiniz. İlk adım olarak, online başvuru formunu doldurun. Bu işlem sonrasında ödemenizi nasıl tamamlamanız gerektiğiyle ilgili bizden otomatik bir e-posta alacaksınız. Ödeme işleminiz (genellikle sonraki üç iş günü) okulumuz tarafından onaylandıktan sonra, bir onay mektubu belirttiğiniz adrese gönderilir. Ayrıca temsilciliklerimizden birine uğrayarak her zaman yüz yüze kayıt yaptırabilirsiniz. Bu şekilde kayıt yaptırmayı seçtiğinizde kayıt ücretini banka ya da kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
Neden evden çalışmayı seçmeliyim?
Evden çalışmanın en büyük avantajı esnekliktir. Nerede ve ne zaman isterseniz ders çalışabilirsiniz. Eğitiminizin hangi ritimde kadar sürececeğine (programın başlamasından sonra 5 yıl içinde sınava girebilirsiniz) karar verebilir ve eğitiminizi bir işle ve / veya aile yaşamınızla kolayca birleştirebilirsiniz!
APPLY NOWContact

DENEYİMLİ VE KABUL GÖREN EĞİTİM KURUMU

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin Kısa Süreli Mesleki Eğitimler için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.
KAYIT OLUN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN