Onaylı Diploma

Deneyimli Eğitim Kurumu

Online Eğitim, Hollandaca, Fransızca ve İngilizce olarak, akredite edilmiş grup ve uzaktan eğitim kursları sunan Avrupa’da lider bir kurumdur. 10 yılı aşkın deneyimiyle kariyer hedeflerinize ulaşmanıza, farklı bir sektörde yeni bir kariyer edinmenize veya mesleki becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak kurslarımız şimdi de Türkçe olarak Avrupa’nın merkezinde verilmektedir. Alanında uzun süreli deneyime sahip girişimcilerden oluşan eğitimci kadromuz size mesleklerinin püf noktalarını öğretmek için hazırdır!

Bir diplomanın değeri veya tanınması, eğitimden eğitime, ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Başlangıçta, ilgilendiğiniz kursun hangi ülkede hangi meslek grubuna ait olduğunu bilmeniz önerilir. Belçika’da, hükümet bazı mesleklere erişimi düzenlemektedir. Özellikle inşaat sektöründeki (tesisatçılık, sıvacılık) bir takım meslekler düzenlenmiş meslekler kategorisindedir. Bu mesleklerle ilgilenen kişiler, onaylı meslek lisanslarını almak için Online Eğitim’e güvenebilirler. Bu durumda, Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika yerel dillerinden birinde düzenlenen bir sınavı geçmek için özel olarak hazırlanmış bir kursu takip edersiniz.

Herhangi bir ön koşul ya da diploma gerektirmeyen meslek grupları (Araba alım-satım uzmanlığı, güzellik uzmanlığı, büro yönetimi, çocuk koçluğu…vb.) için ilgili kursu takip ederek, okulumuzda yapılan sınavı geçmeniz yeterlidir. Sınavı geçtiğinizde mesleki bilginizi iş başvurularınızda kolayca kanıtlayacak onaylı bir diploma alırsınız.

Belçika’da kendi işletmenizi mi kurmak istiyor musunuz? O halde yalnızca “Temel İş İdaresi” sertifikasına ihtiyacınız var. Bu sertifikayı, Flamanca-Türkçe ve Fransızca-Türkçe olarak çift dilli hazırladığımız Temel İş İdaresi (Bedrijfsbeheer) kursu ile hızla elde edebilirsiniz. İki dilde hazırlanan kursumuz, Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika’daki resmi dillerde hazırlanan sınavı geçmenizde sizi en iyi şekilde hazırlar. Gelişim ve hobi kursları da okulumuz tarafınca yapılan sınava dayalı diplomaya tabiidir. Düzenlenmemiş meslekler için de aynısı geçerlidir.

ISO SERTİFİKALI ve WELLNESS FEDERATIE ONAYLI

Merkezimiz ISO-9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Bir kuruluşun uluslararası standartlara uygun bir Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olduğunun kanıtı olan ISO 9001:2015 belgesi bağımsız bir firma tarafından verilmiştir. Bununla birlikte tüm hizmetlerimiz, derslerimiz, öğretim materyallerimiz ve eğitmenlerimiz size mükemmel servisi sunabilmek adına düzenli olarak denetlenmektedir.

Online Eğitim, Ondernemersschool BV’ye bağlı olup, çeşitli kalite sertifikalarıyla birlikte CRKBO’ya da (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi)kayıtlıdır. Bu sertifika okulumuzun mesleki eğitim kriterlerini yerine getirdiğini kanıtlamaktadır.

Sadece okulumuz değil öğretmenlerimiz de CRKBO kuruluşuna kayıtlıdırlar. Çok sıkı ölçümleme kriterlerine sahip CRKBO’ya üye olmamız size en kaliteli kursları sunduğumuzun bir göstergesidir.

IVBO

Online Eğitim’de başarıyla bir eğitim tamamlayan öğrenciler, IVBO’ya üye olabilirler. Bu profesyonel dernek, derslerin, öğretmenlerin ve didaktik materyallerin kalitesini düzenli olarak kontrol etmektedir. Okulumuzda bir kursu tamamladıysanız, bu profesyonel derneğe kayıt olabilirsiniz.

En İyi Bilişim ve Teknik Altyapı

Ondernemerschool’a bağlı Online Eğitim, öğrencilere mümkün olan en ileri teknolojiyi ve altyapıyı sunar. Hızlı internet bağlantısıyla öğrenciler, öğrenci platformumuzda oturum açabilir ve öğretmenlerinden yardım veya görüşlerini isteyebilirler. Sahip olduğumuz mükemmel altyapı sayesinde, her öğrencinin 48 saat içinde öğretmeninden gerekli rehberliği almasını sağlıyoruz.

ISO_logo

Share This Article If You Liked It :)