Yüksek Öğrenci Memnuniyeti

HIZLI ve SAMİMİ HİZMET

Yapılan bağımsız araştırmalar sunduğumuz hizmetlerin ve kurslarımızın kalitesinin yüksek müşteri memnuniyeti konusundaki başarısını ortaya koymaktadır. Eğitim Danışmanlarımız, hedefinize en uygun ders seçiminde size yardımcı olacak ve kursunuz boyunca benzersiz bir eğitim tecrübesine sahip olmanızı sağlayacaklar.

YAPILAN BAĞIMSIZ ARAŞTIRMALAR BUNU KANITLIYOR!

Hizmetlerimiz, derslerimiz, öğretim materyallerimiz ve eğitmenlerimiz size mükemmel servisi sunabilmek adına düzenli olarak denetlenmektedir. İşte geçen yıl yapılan incelemelerden elde edilen önemli istatistikler.

  • Öğrenciler materyallerin kalitesinden ve eğitim görevlilerinin kişisel rehberliğinden memnunlar. Öğrencilerin % 91’inden fazlası, eğitim kadrosunun nitelikli ve çalıştıkları sektörde profesyonel olduklarını belirtiyor.

 

  • Öğrencilerin % 84’ünden fazlası bir yıl içinde Online Eğitim’de ikinci bir kursa katılmayı planlıyor.

 

  • Öğrencilerin % 78’inden fazlası, derslerinde edindikleri bilgilerin, hemen çalışmaya başlamaları için yeterli olduğuna inanıyor.

 

  • Öğrencilerin % 31’inden fazlası, tam zamanlı veya yarı zamanlı bir iş kurmayı düşünüyor. Diğer öğrenciler ücretli çalışan olarak devam etmeyi planlıyor ya da öğrendiklerini yeni bir hobi olarak değerlendiriyor.

flexible courses homestudies study anytime anywhere

ISO_logo

ISO SERTİFİKALI EĞİTİM KURUMU

Merkezimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Bir kuruluşun uluslararası standartlara uygun bir Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olduğunun kanıtı olan ISO 9001 belgesi bağımsız bir firma tarafından verilmiştir. Bununla birlikte tüm hizmetlerimiz, derslerimiz, öğretim materyallerimiz ve eğitmenlerimiz size mükemmel servisi sunabilmek adına düzenli olarak denetlenmektedir.

ONAYLI EĞİTİM MERKEZİ

Merkezimiz, uluslararası tanınırlığı olan bir eğitim kurumudur. Size avantajlı kayıt ücreti, yüksek kalitede ders materyali, kişisel rehberlik ve samimi bir hizmet sunuyoruz.

Share This Article If You Liked It :)