wellness federatie schoonheidsschool

Kurs sürenizi uzatmak ya da sınavınızı ötelemek mi istiyorsunuz? 

Bir kursa kayıt oldunuz ancak çalışmak için bir sene yeterli değil mi? Doktor sertifikası gösterebileceğinzi bir hastalığınız mı var? Motivasyonunuzu kaybettiniz ve daha çok zamana mı ihtiyacınız var?  Problem değil! Dilerseniz kursunuzun süresini uzatabilir ya da sınavınızı başka bir tarihe çekebilirsiniz.

Kayıt olduğunuz bir sene boyunce kişisel öğretmen rehberliğinden faydalanırsınız. Öğretmeniniz alıştırmalarınızdaki hataları düzeltir, sizi motive eder ve kişisel değerlendirme verir. Sadece 99 euro ödeyerek bu kişisel rehberliği bir sene daha uzatabilirsiniz.  

Bir senelik öğretmen rehberliğinizin süresi doldu ve henüz sınava girmediniz mi?  Problem değil.  Öğrenci platformunuza beş yıl boyunca erişilebilecek ve sınava beş yılında girmeyi seçebileceksiniz. Sınavınıza beş yıl içinde giremiyor ve sürenizi uzatmak istiyorsanız, yalnızca 45 euro ödeyerek bu süreyi uzatabilirsiniz.

Sınava ilk girişinizde başarısız mı oldunuz? Yıl içinde tekrar tekrar sınava girebilirsiniz! Diplomanızı alana kadar sınav şansınız var!

Kaydınızı iptal mi etmek istiyorsunuz?

Bütün profesyonel eğitim kurslarımız profesyonel amaçla tasarlandığından iptal etme hakkı yoktur. Hobi kurları için, istisnai durumlarda, yalnızca kurs materyalini henüz almadığınız, elektronik öğrenci platformunda henüz oturum açmadığınız, kişisel öğrenci kodlarınınızı henüz kullanmadığınız veya mühürlü elektronik veri taşıyıcılarını; örneğin CD-Rom, taşıyıcı bellek, güvenli elektronik öğrenim ortamı, CD, DVD, vb. henüz açmadığınız bir durumda yasayla öngörülenlerden başka bir ücret ödemenize gerek kalmaksızın ve kararınızı haklı göstermek zorunda kalmadan, 14 gün içinde kursunuzu iptal edebilirsiniz. Kursunuzun iptali için tarafımıza taahhütlü veya açık bir e-posta ile dilekçe göndermek zorundasınız. Bunun için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

İlgili makam: [adres], faks-telefon: [nummer], e-posta: [e-mail] : Ben/biz (*)  bu dilekçe ile şu mal/hizmet(*) lerin satışı ileilgili anlaşmamızı iptal etmeyi arz ederim/ederiz(*) : — sipariş veilen/alınan (*) — mal/hizmet ismi — İsminiz/soyisminiz: — Adresiniz: — İmzanız (formu kağıt üzerinde sunuyorsanız) — Tarih (*) Geçerli olmayan bölümleri siliniz.

Genel Şart ve Koşullarımızı okuduğunuzdan emin olun ve size uygun bir müşteri dostu çözüm bulmak için sekreterliğimize başvurun. Kursunuzu her zaman erteleyebilir ya da başka bir kurs ile değiştirebilirsiniz.

 opleidingscheques schoonheidsschool