Profesyoneller için Onaylı Diplomalar

Bir diplomanın değeri veya tanınması, eğitimden eğitime, ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Başlangıçta, ilgilendiğiniz kursun hangi ülkede hangi meslek grubuna ait olduğunu bilmeniz önerilir.

Herhangi bir ön koşul ya da diploma gerektirmeyen meslek grupları (Araba alım-satım uzmanlığı, güzellik uzmanlığı, büro yönetimi, çocuk koçluğu…vb.) için ilgili kursu takip ederek, okulumuzda yapılan sınavı geçmeniz yeterlidir. Sınavı geçmeniz durumunda size bir başarı diploması takdim edilir. Bu diploma ile özgeçmişinizi kuvvetlendirebilir, yeni bir mesleğe adım atabilirsiniz. Belçika’da kendi işletmenizi mi kurmak istiyor musunuz? O halde yalnızca bedrijfsbeheer sertifikasına ihtiyacınız var. Okulumuz Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika’daki resmi dillerde hazırlanan sınavı geçmenizde sizi en iyi şekilde hazırlar.

Belçika hükümeti bazı mesleklere erişimi düzenlemektedir. Özellikle inşaat sektöründeki (tesisatçılık, sıvacılık) bir takım meslekler düzenlenmiş meslekler kategorisindedir. Bu durumda, Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika yerel dillerinden birinde düzenlenen bir sınavı geçmek için özel olarak hazırlanmış bir kursu takip edersiniz. Kurslarımız, Avrupa'dakifarklı otoritelerin akredite edilmiş sınavları için sizi mükemmel bir şekilde hazırlıyor, bu nedenle başarı şansınız yüksek.

1 Ocak 2018'den beri Belçika'da pek çok sektörde (inşaat sektörü hariç) düzenlenmiş meslekler için Bedrijfsbeheer sertifikasına ihtiyacınız olmayacak. Diplomanız olmadan kendi işinizi başlatabileceksiniz.

Ancak mesleki bilgileriniz göstermek adına diplomanızı almanız önerilir. Girişimciler ve iş dünyası tarafından tanınan okulumuza gelerek, başarılı bir girişimciliğin kapılarını açacak sertifikanızı alabilirsiniz.

Yeterliliğinizi  mi kanıtlamak mı istiyorsunuz, o zaman bir diploma alın!