En iyi kalite ve avantajlı düşük kayıt ücretleri

Merkezimizdeki bir kursa kayıt yaptıran herkes en avantajlı eğitimi seçer. Avantajlarımız okulumuzun büyüklüğü ile orantılıdır: Geniş yelpazedeki derslerimiz ve 600'den fazla öğretmenle geliştirdiğimiz mükemmel işbirliği sayesinde size en uygun ücretleri en yüksek kalitede sunuyoruz. Hollanda menşeli Ondernemerschool'a bağlı merkezimiz, öğrencilere mümkün olan en ileri teknoloji ve altyapıyı sunar. Hızlı internet bağlantısıyla öğrenciler, öğrenci platformumuzda oturum açabilir ve öğretmenlerinden yardım veya görüşlerini isteyebilirler. Sahip olduğumuz mükemmel altyapı sayesinde, her öğrencinin 48 saat içinde öğretmeninden gerekli rehberliği almasını sağlıyoruz. 

 Les prix les plus bas

garantie prix

En düşük fiyat garantisi

Okulumuzda gösterilen fiyatlar, web sitesinde yayınlanan fiyatlardan farklılık gösterebilir. İstisnai olarak, bu gibi durumlar özellikle kısa süreli promosyon yapıldığı zamanlarda web sitelerinde fiyatların belirli düşüş yaşaması ve okul binalarındaki afişlerde fiyatların aynı kalmasıyla açıklanabilir.

Okulumuzda afişe edilen fiyatlar sadece Belçika'da aynı bölgedeki diğer okulların fiyatları ile karşılaştırılabilir.

Web sitemizde görüntülenen dersler fiyatları sadece Belçika'daki diğer mesleki eğitim merkezleri tarafından Mesleki Eğitim Merkezi ile aynı kuralları izleyerek (vergi, sosyal güvenlik harçları gibi) düzenlenen "özdeş kurslar"ın fiyatlarıyla karşılaştırılmalıdır.

 

"Özdeş kurslar" ile şu belirtilmektedir:

 • online eğitim tarafından sunulan öğrenim hedefleri ve müfredat içeriği ayrıntılarıyla % 100 aynı eğitim sunan kurslar
 • aynı kategoriye mensup, serbest meslek çalışanı ve alanında en az 3 yıllık tecrübeye sahip öğretmenler tarafından hazırlanan kurslar
 • Belçika piyasa yönetmeliklerine ve mevzuatına uygun sunulan kurslar

En avantajlı fiyat / kalite ve servis!

(*)ISO 9001:2015 sertifikalı ve CRKBO'ya kayıtlı merkezimizde bir kursa kaydolduğunuzda aşağıdaki özelliklere sahip profesyonel bir eğitimi takip edersiniz:

 • kayıt ücretine ders materyali dahildir yani kurs materyali 100% ücretsizdir
 • tüm eğitim materyali evinize postalanır
 • eğitiminizin bitiminden 5 yıl sonraya kadar en son teknolojiye sahip öğrenci platformuna erişebilirsiniz
 • alanında en az üç yıl profesyonel deneyimi olan girişimci öğretmenlerden bir sene boyunca kişisel rehberlik alırsınız
 • hukuki garanti koşullarına ek olarak, bazı ticari avantajlar da sunulmaktadır, örneğin, sınava sınırsız sayıda katılma fırsatı ve başarılı olmanız durumunda Bağımsız Çalışanlar Yüksek Kurulu ve KOBİ'lerce tanınmış bir topluluğa otomatik erişim.

qualité/prix

 

meilleur prix

Kaydolmadan önce aynı kurs için fiyat olarak daha avantajlı bir kurs mu gördünüz?

Bize kurs fiyatlarını görüşmek üzere şu numaradan ulaşabilirsiniz: 03/292.33.33.

 

Kaydolduktan sonra aynı kurs için fiyat olarak daha avantajlı bir kurs mu gördünüz ?

4 olasılık mevcut:

 • Eğitim için kurumlarımızdan birinde kayıt yaptırdınız ve aynı kurs (yukarıda açıklandığı gibi bir özdeş kurs) için aynı bölgede başka bir eğitim organizasyonunda daha düşük bir kayıt ücreti olduğunu fark ettiniz. Bu daha düşük kayıt ücretleri sizin kayıt işleminiz sırasında geçerliliğini korursa ve rakip kurumun fiyat uyguladığı kurs devam ediyorsa kurs ücret farkını iade edebiliriz.
 • Eğitim için websitemizde kayıt yaptırdınız ve aynı kurs (yukarıda açıklandığı gibi bir özdeş kurs) için Belçka'da başka bir eğitim organizasyonunda daha düşük bir kayıt ücreti olduğunu fark ettiniz. Bu daha düşük kayıt ücretleri sizin kayıt işleminiz sırasında geçerliliğini korursa ve rakip kurumun fiyat uyguladığı kurs devam ediyorsa kurs ücret farkını iade edebiliriz.
 • Eğitim için kurumlarımızdan birinde kayıt yaptırdınız ve aynı kurs (yukarıda açıklandığı gibi bir özdeş kurs) için başka bir eğitim organizasyonunun websitesinde daha düşük bir kayıt ücreti olduğunu fark ettiniz. Maalesef bu kriter, en düşük fiyat garantisi kapsamına girmemektedir. Aradaki ücret farkı geri ödenememektedir.
 • Eğitim için websitemizde kayıt yaptırdınız ve aynı kurs (yukarıda açıklandığı gibi bir özdeş kurs) için başka bir eğitim organizasyonunun daha düşük bir kayıt ücreti olduğunu fark ettiniz. Maalesef bu kriter, en düşük fiyat garantisi kapsamına girmemektedir. Aradaki ücret farkı geri ödenememektedir.